banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 3 dni temu

Mamy w magazynach szeroką gamę najlepszej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na światowym poziomie, w związku z tym produkty marki Fischer oferowane są przez sprzedawców posiadających niezbędną wiedzą oraz długoletnie doświadczeniem w tym zakresie. Klienci znajdą u nas w oparciu o ich szczególne oczekiwania, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę handlową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani sprzedawcy wspomogą Cię w doborze odpowiednich produktów dla potrzeb Twojej firmy. Oprócz systemów mocowań mamy także w ofercie produkty takie jak: uszczelniacze, wiertła i narzędzia oraz wkręty

Wytwarzane są jedynie w Niemczech, przechodzą pod złożoną procedurę kontrolną i finalnie dostają symbol towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie zgadza się na podwojoną kontrolę jakości, by zachowywać przywiązanie swoich interesantów i świadczyć najwyższy standard ochrony, wynikający z użytkowania wkrętów Spax. Niemałe doświadczenie umożliwia kompanii pomyślnie poszerzać się o nowatorskie gałęzie fabrykacji i zaspokajać personalne potrzeby konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze