banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 9 miesięcy 6 dni temu
Sklep internetowy duopower.pl oferuje artykuły firmy Fisher. Fischer to niemiecki międzypaństwowy przedsiębiorca wysokogatunkowych systemów mocowań . Kompania jest jedną z bardziej znanych, a jej towary należą do bardzo często kupowanych zamocowań używanych w budownictwie i naprawach. Obszar działalności firmy obejmuje nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje doświadczenie i pozycję na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od utworzenia w roku 1948. Obecnie współpracuje z siedmioma krajami, na których terytorium znajdują się centra przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Firma Fisher może poszczycić się aktywnością w dziale metod technicznych. Ich produkty rodzaju Duo są trafnym rozwiązaniem w obszarze mechaniki.
Towary Fisher cechują się szczególną wytrzymałością i wielokierunkowością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna rewolucja firmy Fisher. Produkt z systemem Duopower składa się z dwóch składników - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dostosowuje się do otworu i nie luzuje się po obsadzeniu. Dzięki swojej budowie ma też dużo funkcji, w zależności od podłoża. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym plusem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy nieinternetowe, poza sprawdzonymi artykułami, oferują także fachową usługę doradczą doświadczonych pracowników w wyszukaniu typów zamocowań. Sklep internetowy duopower.pl natomiast ułatwia dowolne i intuicyjne filtrowanie produktu spomiędzy uszeregowanych kategorii. Fisher zamieszcza tam także opłacalne obniżki cenowe.

Podobne wpisy

Komentarze