banner seokod.pl

SpaxCentrum Wkręty

Dodano: 9 miesięcy 6 dni temu
Spaxcentrum to popularny producent wkrętów do drewna. Dziś wkręty SPAX popularne są praktycznie we wszystkich zastosowaniach i zaistniały ze z uniwersalności. Firma ma niesamowicie długi staż, bo działa w na rynku już od 1823 roku. Razem z przemianami w przemyśle drzewnym i żeliwnym SpaxCentrum ulepszało własne metody i produkty, wypracowując np. wkręty o profilu falistym. Od 50 lat Spax utrzymuje tytuł markowego produktu i jest podmiotem Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych. Produkty kompanii są znane na całym świecie, co najlepiej mówi o ich wytrzymałości i wiarygodności.

Produkowane są jedynie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną drogę nadzorczą i ostatecznie dostają znak towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie poddaje na podwojoną weryfikację jakości, by zachowywać przywiązanie swoich klientów i świadczyć najwyższy poziom bezpieczeństwa, wynikający z używania produktów Spax. Niemałe znawstwo umożliwia kompanii pomyślnie poszerzać się o nowatorskie gałęzie fabrykacji i odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów.

Produkty przeznaczane są dla wszystkich, zarówno dla profesjonalnych firm, jak i pojedynczych majsterkowiczów, także bez przygotowania. Zaawansowane filtry witryny internetowej pozwolą w paru kliknięciach znaleźć potrzebny łącznik do drewna lub pobliski sklep stacjonarny. W ofercie Spax znajdziemy wkręty do posadzek z drewna, tarasów, wkręty uniwersalne, stolarskie i dodatki do tarasów. Sklep internetowy ułatwia kupno przy pomocy bogatego katalogu kompletnie |opisanych produktów. Możliwy jest też kontakt z profesjonalistami, którzy doradzą jak znaleźć pasujący produkt w razie niepewności i dostarczą informacji na wszelkie pytania. Konsument ma dodatkowo wsparcie w wyborze produktów poprzez udostępnianiu bloga SpaxFun, w którym publikowane są merytoryczne poradniki w tematyce mocowań do drewna. W serwisie internetowym spaxcentrum.pl dostępne są okresowo zróżnicowane promocje.

Podobne wpisy

Komentarze